Meldpost
De NPO en midfond teletekstvluchten komen er weer aan.
Lees op de volgende pagina hoe u als liefhebber en als meldpost moet handelen
Let erop dat u uw eerste duif binnen 15 minuten moet melden bij uw vereniging die vervolgens deze duif zo snel mogelijk doorbelt naar de meldpost van uw rayon. Wacht dus niet dat er meerdere duiven zijn maar meldt de snelste duif (ven) gelijk door en later de anderen.
Bij het melden aan de verenigingscontactman dient de liefhebber naast zijn constateringstijd ook zijn lidnummer te vermelden. Deze procedure is noodzakelijk om een juiste klassering te kunnen maken voor teletekst.
Vanaf 2005 worden de 10 snelste duiven op Teletekst geplaatst.
Belangrijk is dat de volledige tijd incl. sec. doorgemeld wordt. Gebeurt dat niet dan wordt 59 sec aangehouden.
Verder is van belang dat de verenigingscontactpersoon de 10 snelste duiven door meldt.
De meldposten zijn:
| Rayon A | J. Verresen, Noordkaap 15, 1761 HW AnnaPaulowna, | Tel. 0223 - 534187 |
| Rayon B | F. Vlugt, Cheribonstraat 27, 2022 RM Haarlem, | Tel. 023 - 5380441 |
| Rayon C | Mevr. R. Schenk, T. Slagterstraat 10, 1551 CE Westzaan, | Tel. 075 - 6284324 |
| Rayon D | Th.A. Wit, Westerstraat 40, 1655 LB Sijbekarspel, | Tel. 0229 - 591775 |
| Rayon E | F. Koster, Aalscholverstraat 9, 1121 EK Amsterdam, | Tel. 06 57950448 |
| Rayon F | W. Koehler, Oosteinderweg 569A, 1432 BL Aalsmeer, | Tel. 020 - 6419283 |
Het gaat om de volgende vluchten:
| za | 29-05 | Orleans | Dagfond | E21 | R | A | Fcl | Npo | . | . | . | TT |
| za | 05-06 | Breuil le Vert | Midfond | M22 | R | A | . | . | . | . | . | TT |
| za | 12-06 | Bourges | Dagfond | E23 | R | A | Fcl | Npo | . | . | TT | |
| za | 19-06 | Morlincourt | Midfond | M24 | R | A | . | . | . | . | . | TT |
| za | 26-06 | Tours | Dagfond | E25 | R | A | Fcl | Npo | . | . | . | TT |
| za | 03-07 | Soissons | Midfond | M26 | R | A | . | . | . | . | . | TT |
| za | 10-07 | Chateauroux | Dagfond | E27 | R | A | Fcl | . | Nat | . | . | TT |
| za | 17-07 | Nanteuil le haudouin | Midfond | M28 | R | A | . | . | . | . | TT | |
| za | 24-07 | Blois | Dagfond | E29 | R | A | Fcl | . | Nat | . | . | TT |
| za | 07-08 | Peronne | Jong | J31 | R | A | Fcl | Npo | . | . | . | TT |
| za | 14-08 | Morlincourt | Jong | J32 | R | A | Fcl | Npo | . | . | . | TT |
| za | 28-08 | Ablis | Jong | J34 | . | . | Fcl | Npo | Nat | . | . | TT |
Mandenlijsten
Alleen voor de nationale vluchten dienen mandenlijsten te worden ingevuld.
Voor de dagfond derhalve alleen Chateauroux (10 juli) en Blois (24 juli).
De overige NPO vluchten inclusief de jonge duiven dus niet. Wel weer voor de derby jong Ablis van 26 augustus.
Inkorven in een andere vereniging
In tegenstelling met wat er in het vluchtboekje staat op bladzijde 21 heeft het bestuur het volgende besloten:
Korf je in een andere vereniging in dat de eigen vereniging dan moet u ook in die andere vereniging uitslaan.
De vereniging waar je inkorft dient dus een D-bestand van alle inkorvers in te sturen. Het is niet toegestaan om vanuit je eigen vereniging een D-bestand in te sturen. Ditzelfde geldt voor het uitslaan. Je mag dus niet in je eigen vereniging uitslaan als je daar niet hebt ingekorfd. En je mag geen W-bestand vanuit je eigen vereniging insturen.
Het UDP bestand van onze afdeling kan uw secretaris downloaden van de site van de NPO bij de ledenadministratie en inlezen in Autokon.
D-bestanden overig
Uit de reclames die er tot nu zijn geweest blijkt dat verenigingen hun mail die ze terugontvangen van de compuclub niet controleren. Afgezien van verkeerde vluchtcodes, wordt ook het aantal duiven en het aantal liefhebbers dat heeft ingekorfd niet gecontroleerd. Fouten in het aantal duiven staat niet bij de foutmeldingen omdat dit geen fout is. U moet dus even naar beneden scrollen om dit na te zien. Elke vereniging weet hoeveel duiven er zijn ingekorfd. Controleer dat met de mail van de compuclub. Dan hoeft er achteraf niet van alles gecorrigeerd te worden. Corrigeren in het W-bestand heeft geen zin ( voor de slimmerikken onder u) omdat het D-bestand uitgangspunt is voor het aantal duiven, ringnummers, getekenden, uitslagen etc.
Laatst aangepast (zaterdag, 29 mei 2010 10:55)
|
|




